معرفی و راه اندازی سیستم

در این معرفی نامه می خواهیم به توضیح مختصری از برنامه اتوماسیون محیطی(مقیم) بپردازیم:

این پکیج شامل دو بخش می باشد:

قسمت اول

سمت اول اینکه شما هر پروازی ایجاد کنید موتورهای جست و جو و آژانس های دیگر متوانند پرواز شمارا ببینند و بفروشند وشما برای امور مالی وتصویه حساب مستقیماً با شرکت مقیم طرف هستید)یعنی شما با ما تماس گرفته و صورت حساب را برای ما ار سال کرده وما پول را از آژانس ها گرفته و به شما می دهیم.  

قسمت دوم

همان حالتی که شما داشتید،آژانس ها هم دارند ، یعنی شما میتوانید تیک آژانس های دیگر را(داخل پنل مدیریت سایت) بزنید وپرواز آژانس های دیگر را روی سایت خود با هر قیمتی که میخواهید، بفروشید و فردای آن روز شرکت مقیم صورتحسابی را برای شما ارسال میکند)به اینصورت که قیمت کشیده شده روی پرواز رابه شما میدهد ومابقی ، سهمیه ایست که به شرکت مقیم تعلق میگیرد( در ضمن تمامی پرداخت ها در درگاه شما صورت میگیرد. مقیم یک قسمت سیستمی هم دارد که شما میتوانید pid خود را با ما ست کنید و پروازهی سیستمی خود را روی سیستم بفروشید. بخش بعدی هم به این صورت می با شد که هتل هایی را که باز میکنید روی سیستم MOGHIM24.com نمایش داده می شود در این حالت شما هزینه زیادی از تبلیغاتتون کاهش میابد،یعنی به جای تبلیغ برای شناخته شدن شما،وقتی که محصول را ایجاد می کنید روی 300 موتور جستوجو و بین 200 تا 300 آژانس مسافرتی هم زمان محصول شما قرار می گیرد یعنی بازار کسب و کار شمارا ب صورت اتوماتیک شناسایی میکند(فقط باید توجه داشته باشید قیمت گذاری یا محصول را درست منیج کرده باشید) همچنین تمام این خرید و فروش ها بصورت یک سند لینکی در برنامه حسابداری شما ثبت میشود. مبلغ این پکیج بصورت کامل 5.500.000 هزار تومان میباشد و همانند بسیاری از نرم افزارهای روز دنیا این نرم ازار ه یک سری پیش نیاز ها احتیج دارد:

اولین نیاز جهت راه اندازی، یک سرور، برای نصب نرم افزار می باشد.

1 - اینترنت و آی پی ا ستاتیک( IP STATIC ) برای ارتباط سایت و سیستم داخلی که از شرکت اینترنتی خود دریافت میکنید مانند: شاتل- پارس آنلاین و... 2 - هاست سرو مجازی یا همون میزبان سایت. همچنین شما باید یک نفر را بعنوان پشتیبان شبکه داشته باشید برای کانکت کردن سایت به سیستم داخلی سرور. شرکت مقیم برای زیر ساخت از لحاظ هزینه ای و سرعت در تنظیم شبکه و امنیت شما در تمام این بخش ها اشخاصی را دارد که متواند به شما معرفی کند.

مراحل راه اندازی سیستم مقیم


ابتدا فایلها و ویدیو نمونه نرم افزارها را مشاهده نماید تا مطمئن شوید 1.نرم افزار پاسخگوی نیازهایتان میباشد .

زیر ساخت مورد نیاز را میتوانید فراهم نمایید

  • . نصب نرم افزار مقیم روی سرور داخلی )سیستم عامل سرور 2112 نصب باشد (
  • نصب نسخه ویندوزی در شبکه شما که به شبکه متصل بوده و قابل استفاره هستند)کلاینتها قبلا تنظیم شده باشد جهت دیدن سرور داخلی در بستر شبکه داخلی(.
  • آپلود سایت روی هاست)سرور اینترنتی که بهتر است از خود سرور مقیم تهیه نمایید جهت سرعت بهتر)

*توجه کنید جهت داشتن درگاه بانک اینماد لازم است نه برای مقیم بلکه طبق دستور وزارت صنعت و گرفتن نماد به عهده شما کارفرمای گرامیست . چون دسترسی به مدارک و امور محضری لازم است.
*ارتباط سرور داخلی و سرور هاست توسط مسئول شبکه شما انجام میپذیرد.
*درصورتیکه مسئولی ندارید تیم شبکه مقیم انجام خواهند داد .
*نرم افزار مقیم روی سرور مجازی های سرور های مقیم قابل اجراست.

ویدیو های آموزشی را در کانال آپارات ما ببنید.