رزرواسیون آنلاین مقیم
۱۳۹۶-۱۱-۱۲

موتور جستجوی مقیم

موتور جستجوی پر قدرت برای تمامی پروازها با امکان خرید آنلاین

مدت زیادی از راه‌اندازی وب‌سایت‌های خطوط هوایی ماهان، آسمان، ایران‌ایر، قشم‌ایر و غیره می‌گذرد و خرید آنلاین بلیط هواپیما، امکانی است که در کنار خرید آنلاین بلیط قطار و اتوبوس، جای خود را در میان مردم باز کرده است. اما در این میان، جای خالی وب‌سایتی که بتواند بر اساس مقصد پرواز در میان تمام خطوط هوایی جستجو کند، قیمت‌ها را بلافاصله پس از جستجو نمایش دهد و فرآیند خرید، پرداخت وجه و صدور بلیط را هم به صورت آنلاین انجام دهد، به شدت احساس می‌شد.
ارائه‌ی هم‌زمان بلیط‌های چارتر در کنار سیستمی و مرتب کردن لیست نتیجه‌ی جستجو بر اساس پارامترهای مختلف از جمله قیمت، امکان دیگری است که به‌خصوص به مسافران دائمی با برنامه‌ی سفر مرتب، این امکان را می‌دهد تا به راحتی و طی مدت زمان کم، در هر ساعت از شبانه‌روز بتوانند طبق برنامه‌ریزی خود، بلیط سفرشان را انتخاب و خرید کنند.
مقیم ۲۴ یک مزیت مهم دیگر هم دارد و آن، داشتن حساب کاربری است که آرشیو تمام خریدها و تراکنش‌های حساب شما را نگه می‌دارد و امکان گزارش‌گیری از این اطلاعات را هم فراهم کرده. این امکان به خصوص وقتی که شما مسئول خرید بلیط هواپیما برای چند نفر دیگر یا حتی یک شرکت یا موسسه‌ باشید که کارمندان‌اش زیاد سفر می‌کنند، به راحتی می‌توانید حساب و کتاب سفرها را نگه دارید و هر وقت که لازم شد، به آن مراجعه کنید.
وب‌سایت مقیم ۲۴ همچنان در حال توسعه است و خدمات، بخش‌ها و امکانات جدیدی به طور مرتب به آن اضافه می‌شود. آخرین امکانی که به این وب‌سایت اضافه شده، استرداد آنلاین است که با استفاده از آن، مسافران می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز، بدون مراجعه به آژانس هواپیمایی، درخواست کنسل کردن پرواز خود را در سایت ثبت کنند. اهمیت این امکان وقتی مشخص می‌شود که بدانید درصد جریمه‌ی کنسلی که از هزینه‌ی بلیط کسر می‌شود، بر اساس فاصله‌ی کنسل کردن بلیط تا زمان پرواز محاسبه می‌شود و در خارج از ساعات اداری یا روزهای تعطیل، استفاده از مقیم ۲۴ ، آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای کنسل کردن بلیط است.
مقیم یک قسمت سیستمی هم دارد که شما میتوانید pid خود را با ما ست کنید و پروازهی سیستمی خود را روی سیستم بفروشید.
بخش بعدی هم به این صورت می باشد که هتل هایی را که باز میکنید روی سیستم MOGHIM24 نمایش داده میشود در این حالت شما هزینه زیادی از تبلیغاتتون کاهش میابد،یعنی به جای تبلیغ برای شناخته شدن شما،وقتی که محصول را ایجاد می کنید روی ۳۰۰ موتور جست وجو و بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ آژانس مسافرتی هم زمان محصول شما قرار می گیرد یعنی بازار کسب و کار شمارا بصورت اتوماتیک شناسایی میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی از طریق تلگرام
حسابداری
پشتیبانی