آموزش ثبت هتل جدید(در پنل CP)
۱۳۹۶-۱۱-۱۲
موتور جستجوی مقیم
۱۳۹۶-۱۱-۱۵

رزرواسیون آنلاین مقیم

 

این سیستم شامل دوبخش اجرایی(مالی و فروش) می باشد و از لحاظ پیاده سازی و ارتباط شامل دو بخش لوکال و آنلاین بوده که در زیر به شرح آن میپردازیم .

 

 


بخش لوکال (windows application) :

بخشی که بیشترین طرفدار را بین چارتر کننده های بزرگ آژانس های مسافرتی دارا میباشد بخش رزرواسیون لوکال یا همان نسخه ویندوزی است که در شبکه داخلی قابل نصب و استفاده میباشد .این بخش شامل رزرو هتل رزرو پرواز رزرو تور انبار بلیت و مدیریت بلیت الکترونیک میباشد . که قابلیت خرید و فروش شناور و سهمیه ای (گارانتی هتل و چارتر پرواز) بصورت بسیار ساده و کاربر پسند و همه فهم طراحی شده .شما میتوانید سهمیه تعریف کنید , بلیت تعریف کنید , قیمت گذاری کنید کاربر های خود را با سطوح مختلف دسترسی معرفی نمایید و تقسیم کار کنید .هنگامی که در حال رزرو یک پرواز و یا یک هتل هستید میتوانید در همان لحظه اوور کرده و بعد از خرید سهمیه تبدیل به شناور کنید .یا اینکه پرواز را با یک قیمت خاص از یک مشتری خاص خریده و در همان لحظه به شخص دیگر و با نرخ ها و مدارک شرکت خود واگذار نمایید .
این قسمت بسیار بسیار قابل انعطاف بوده و در انواع رزرو ها ی مختلف در این شغل طاقت فرسا به کمک شما آمده و کار گشای شما خواهد بود .باید بگوییم این بخش قلب سیستم اتوماسیون شماست ;یعنی تمامی تعاریف اعم از ایرلاین , مشتریان , آژانس های زیر مجموعه , هتل های شناور و گارانتی , اعطای ساین و … در این بخش انجام میپذیرد .

چرا ؟

این بخش برج مراقبت سیستم شده است به این دلیل که کاربر یا همان کانتر من عزیز ما بیشتر با سیستم عامل ماکروسافتی یا همان ویندوز سازگار میباشد و کار با این محیط برای او ساده و سریع بوده و تمامی کارها و کلید های کنترلی همانند سیستم عامل های ماکروسافتی ست پس وقت کمتری جهت آموزش اتلاف شده و کاربر سریع با سیستم سازگار میشود .
از آنجایی که اطلاعات در این صنف بسیار مهم و لحظه ای است و توقف و مکث و اتلاف وقت هیچ معنایی ندارند پس ما عملیات های عمده راتحت ویندوز انجام میدهیم که بیشتر با آن آشنایی داریم .

لوکال بودن دیتابیس شما در آژانس شما ؟

قطعی های مکرر اینترنت آمار بالای هک در جهان و بالا بودن فشار کاری این صنف دلیل لوکال بودن دیتای شماست .
پایگاه اطلاعات شما اعم از اطلاعات مالی ,اطلاعات پرواز ها و هتل ها که بسیار بسیار مهم و حیاتی هستند در آژانس شما و شبکه داخلی قرار میگیرد .که هم درصد سو استفاده و هک پایین آمده باشد و هم اینکه در صورت قطعی اینترنت و یا هاست اینترنتی (جایی که قسمت اینترنتی سیستم در آن فضا آپلود شده) شما ,کاربر داخلی شما آمارهای شما اعم از رک هتل و مانیفست پرواز را از دست ندهد و بتواند در این قطعی های کوتاه یا بلند مدت با آماری که از سیستم خود دریافت می کند مسافران , آژانس های زیر مجموعه خود را پوشش دهد و فروش مجموعه همچنان ادامه یابد

.

بخش آنلاین (web application) :

در این بخش که بسیار بسیار ساده طراحی و ساخته شده بیشتر سرعت و دقت و امنیت مورد توجه قرار گرفته .

چرا ؟

امروزه در دنیای رایانه طراحان زیادی وجود دارند که با طرح های رنگارنگ خود وبسایت شما یا همان ویترین بیزنس شما را آرایش میکنند , اما مساله ای که مهم است : هدف از خرید یک سیستم اتوماسیون مانند رزرواسیون مقیم , انجام سریع و با دقت رزرو میباشد که این مساله شاید با زیبایی منافاتی نداشته باشد اما آگاهید که با افزایش امکانات زیبایی اضافه مطمئنا از کارایی و سرعت و امنیت سیستم کاسته میشود .
تا بحال از خود پرسیده اید که چرا در سیسستم عامل های سروری همانند server 2012 Windows برای بالا بردن امنیت در جستجوگرها جاوا اسکریپت و امکانات گرافیکی از کار انداخته میشوند ؟
پس پیشنهاد ما ایجاد وبسایت در دو لایه ی سیستم رزرو و سیستم مدیریت تبلیغاتی و معرفی کالا ها ست که کاملا از هم جدا بوده و هنگامی که کاربر به بخش عملیاتی وارد شد با تمامی جستجو گر های محیط مجازی و سریع و دقیق کارخود یا همان رزرو را انجام داده و مدارک را دریافت کند .
هر دو بخش در این مجموعه یعنی شرکت مقیم قابل انجام است .
اگر بخواهیم به بخش های عملیاتی قسمت آنلاین اشاره ای داشته باشیم میتوانیم از رزرو هتل,پرواز و تور به دو صورت اعتباری و رزرو با کارت شتاب نام ببریم .
فکر کنید که شما از سیت های خود به یکی از آژانسهای زیر مجموعه خود سهمیه واگذار کرده اید . دیگر لازم نیست در پایان روز آن آژانس برای شما لیست ارسال کرده و نیروهای شما مجددا آن ها را در سیستم خود وارد کنند . چطور ؟
کافیست زیر مجموعه ی شما با نام کاربری و رمز خود وارد شده ,سهمیه های خود را در بخش ارسال لیست چارتری در پنل کاربری خود وارد نماید .
یا شما میتوانید از منزل و یا دور از سیستم های شرکت خود و از مسافرت هر جا که اینترنت در اختیار دارید قیمت ها را تغییر داده و یا لیست پرواز ارسال کنید .
همینطور کاربران داخلی میتوانند با ورود از قسمت ورود کاربران بلیت الکترونیک را دریافت و ارسال کنند .
در این قسمت در عین سادگی و سرعت امکانات بسیار بسیار بالایی کنجاند شده .

و مفتخریم در آخرین نسخه پروازهای تمامی همکاران را در قالب پکیج در اختیارتان بگذاریم تا هم همکاران و هم بیزینس شما راحتتر و بهتر به در آمد و خدمات مناسب نائل آید .

امیدواریم دوستان و همکاران در صنف خدمات مسافرتی و گردشگری نهایت استفاده را از این نرم افزار برده باشند .
قابل ذکر است که بصورت شبانه روز و هر لحظه با ایده و نظرات شما در حال بهتر کردن این مجموعه و بهبودی خدمات به شما میباشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی از طریق تلگرام
حسابداری
پشتیبانی