راهنمای وب سریس مقیم

راهنمای وب سریس مقیم


با پیشرفت تکنولوژی و رشد روزافزون تراکنش های آنلاین ، مسافران ترجیح می دهند به جای طی کردن مسافت و خرید حضوری ، به صورت کاملا آنلاین برای خرید خدمات گردشگری از جمله رزرو پرواز ، هتل ، تور و ... اقدام نموده و از وب سایت آژانس های مسافرتی این این خدمات را دریافت نمایند. در نتیجه با رشد وب سایت های رزرواسیون و همچنین تغییر رفتار مصرف کنندگان در صنعت گردشگری ایران نیاز به ابزارها و راه حل مناسب جهت فروش آنلاین خدمات اهمیت بسیاری پیدا کرده است

وب سرویس پروازهای چارتری

وب سرویس پروازهای چارتری این امکان را به شما می دهد تا تمامی پروازهای چارتر را در وب سایت خود به صورت به روز داشته باشید و به کاربران نمایش دهید. با این روش در هر لحظه به بانک اطلاعاتی کامل بلیط های چارتر ارائه شده توسط آژانس های هواپیمایی دسترسی خواهید داشت و امکان رزرو و خرید آنلاین آن بر روی سایت شما وجود خواهد داشت.

  • امکان تعریف کمیسیون و مارک آپ برای هر ایرلاین به صورت مجزا برای کاربران با سطح دسترسی متفاوت
  • امکان نمایش هم زمان پروازهای چارتری و سیستمی و پروازهای اکونومی ، بیزینس و فرست
  • پنل مدیریت برای دریافت گزارش فروش و یا آگاهی لحظه ای از ثبت درخواست ثبت شده در سایت

راهنمای وب سریس هتل های مقیم


وب سرویس هتل های مقیم با دسترسی داشتن به بانک اطلاعاتی جامع و کامل این امکان را به شما میدهد تا تمامی هتلهای داخلی و خارجی که در بانک اطلاعاتی وجود دارد را، در وب سایت به صورت به روز داشته باشید و با توجه به موجودی ظرفیت اتاق هتل های زیر مجموعه مقیم، نتایج جستجو را به مسافرین نمایش دهد. همچنین در وب سرویس های مقیم این امکان برای مسافر وجود دارد که هتل مدنظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنند.

دانلود راهنمای وب سروس های هتل و پرواز مقیم